צמח קנאביס בפריחה

6 זני קנאביס פופולריים בספרד

ספרד ידועה ברחבי העולם בזכות ההערכה שלהם לקנאביס והסובלנות כלפי המעשנים. מעשני הקנאביס ברחבי המדינה פיתחו מודל מעניין הנקרא Social Cannabis Club - מועדון קנאביס חברתי, מוסד פרטי שבבעלות חברי המועדון, שם הם יכולים לעשן בשקט. בכתבה הבאה נספר לכם על 6 זנים פופולריים בספרד.

בשנים האחרונות הולכים ומתרבים מטפחים ומגדלים של זני קנאביס מסחרי וביתי מחצי האי האיברי, וככל שעובר הזמן ניתן לראות כי הספרדים אחראים למכירה ולטיפוח של מגוון רחב מאוד של זנים. לאחר עיון באתרי אינטרנט רבים הגענו למסקנה כי אלה הזנים הנפוצים ביותר (או לפחות המחופשים ביותר) בספרד.

1. גורילה גלו – Grollia Glue

גנטיקה: אינדיקה
הורים: Chocolate Diesel, Sour Dubb, Chems Sister
רמות THC: בין 24% ל-30%
רמות CBD: כמעט ואין

עושה רושם שרוב הספרדים מעדיפים זנים בעלי השפעה חזקה, והגורילה גלו הוא דוגמה מצוינת לכך. את הזן הזה העתיקו בחוף המערבי של ארצות הברית כאשר הייתה להם מטרה אחת: חוזק מקסימלי. ההורים שלו הם Chocolate Diesel, Sour Dubb ו-Chems Sister אשר שולבו יחדיו כדי ליצור זן אחד עוצמתי עם רמות THC של עד 30%. מספיק לעשן כמה שאכטות ממנו כדי לקבל השפעה נרקוטית שתימשך כמה שעות טובות. בכל הנוגע לטעם וריח, צפו לשילוב של מתוק, בנזין, פירות הדר ועצי אורן כאשר אתם מעשנים אותו.

2. קריטיקל – Critical

גנטיקה: אינדיקה (60%)
הורים: Afghani, Skunk 1
רמות THC: כ-18%
רמות CBD: כמעט ואין

הזן הזה אהוב על ידי הספרדים בזכות ההשפעה המתונה והמראה האטרקטיבי שלו. מדובר בשילוב המוצלח של ה-Afghani ביחד עם ה-Skunk 1, והשילוב הגנטי של אינדיקה וסאטיבה, כאשר האינדיקה יותר דומיננטית. בזכות השילוב הזה, הפרחים שלו יודעים לספק הרגשה נהדרת גם למוח וגם לגוף שלכם. הקריטיקל יודע לסלק את כל המתחים הנפשיים והפיזיים בגוף שלכם בעזרת טעמו המתקתק. רמות ה-THC הן סביב ה-18% מה שמבטיח לכם הנאה, אבל גם לא השפעה חזקה מדי.

3. גירל סקאוט קוקיז – Girl Scout Cookies

גנטיקה: אינדיקה (60%)
הורים: OG Kush, Durban Poison
רמות THC: בין 25% ל-28%
רמות CBD: כמעט ואין

הגירל סקאוט קוקיז נחשב לאחד מזני הקנאביס הטובים שנוצרו על ידי מטפחים מהחוף המערבי של ארצות הברית, סופרסטאר של ממש. אחרי ההצלחה המסחררת באזור ממנו הגיע, הוא התפזר ברחבי העולם כולל כמובן בספרד. עוצמת ההשפעה חזקה מאוד ורמות ה-THC גבוהות ויכולות להגיע ל-28%, מה שעלול להיות בעייתי בעבור מי שלא מעשן זני THC כדרך קבע. בהתחלה ההשפעה היא יותר אנרגטית אבל לבסוף היא "תפיל" אתכם ותגרום לכם להרגיש מנומנמים.

4. או ג'י קוש – OG Kush

גנטיקה: אינדיקה (75%)
הורים: Chem Dawg, Hindu Kush
רמות THC: בין 19% ל-25%
רמות CBD: כמעט ואין

או ג'י קוש מייצג את הגנים של קליפורניה באופן הולם. בזכות הפופולריות של הזן הזה, אנשים משתמשים בו כמעין מאגר גנטי כדי ליצור ממנו מגוון רחב של זנים אחרים. הגנים האגדיים שלו הם שילוב של שני הורים בעלי השפעה חזקה מאוד. הקמדוג הוריש לאו ג'י קוש את הסטלה המחשמלת בעוד שההינדו קוש הוריש לו תכונות מרגיעות יותר של אינדיקה. תחושת האופוריה היא מעולה כדי לרומם את מצב הרוח שלכם ולהפוך להיות יצירתיים לפני שמתחילים לעבוד על פרויקט כלשהו. הזן הזה עשיר בטרפנים שיספקו לכם טעם של סולר, תבלינים, עצי אורן ופירות הדר.

5. תות ענח' אמון – Tutankhamon

גנטיקה: סאטיבה (60%)
הורים: AK-47
רמות THC: כ-23%
רמות CBD: כ-1.8%

תות ענח' אמון הוא צאצא של איי קיי 47 וכולל גנים מאפגניסטן, תאילנד, מקסיקו וקולומביה. במהלך שלב הפריחה הוא מפתח חופת עלים גדולה בגוונים של סגול וירוק כהה. הפרחים שלו מספקים סטלה אנרגטית. אם אתם עומדים לעשות מדיטציה או הליכה ארוכה, אז ג'וינט של תות ענח' אמון עשוי להיות אידיאלי בשבילכם. ההשפעה התרפית שלו מגיעה ביחד עם טעמים של פירות יער ועצי אורן.

6. גרין קראק – Green Crack

גנטיקה: סאטיבה (60%)
הורים: Afghani, Skunk 1
רמות THC: כ-18%
רמות CBD: כ-0.1%

למרות שרק מהשם ניתן להסיק שמדובר בהשפעה נרקוטית, הגרין קראק הוא אפילו יותר טוב ממה שהוא נשמע. השם בקושי משקף את ההשפעה הממריצה ואת הגירוי המוחי שהופך אנשים ליצרתיים ומגביר את תחושות ההשראה והמוטיבציה. אם אתם אוהבים להלחין מוזיקה, לכתוב או לצייר – הדליקו ג'וינט של גרין קראק לפני והוא ידאג שהגלגלים במוח יעבדו כמו שצריך במשך כמה שעות טובות. הפרחים הדחוסים בצורת נאגט נראים כמו יהלומים בזכות הרמות הגבוהות של הטריכומות שזוהרות מתחת לאור.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

פרסומים קשורים